|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Traubi
2003-06-03 09:24:45
|
9
|
| Viszont a "magyar foci" szóösszetételben ma simán behelyettesíthatők a felsorolt jelzők. Szerintem erre gondolhatott. |
|
Előzmény:
 |
isz-akos
2003-06-02 17:00:57
|
8
|
Egyébként az általad csupa nagybetűvel írt "magyar" szó szinonímái: primitív, buta, igénytelen, jellemtelen, tehetségtelen, alacsonyabbrendű etc.
Ezzel nem nagyon tudok azonosulni nem érzem magam primitivnek butának igénytelennek jellemtelennek tehetségtelennek de legfőkébb nem érzem magam alacsonyabbrendűnek.
Szerintem ha szétnézel a világban hogy mennyi minden újnak a megalkotásában volt ott magyar ember vagy mennyi Nobel-díjasunk van vagy mennyi tehetséges kreatív magyar van/volt akkor rájönnél hogy nem nagyon helytálló ez a kijelentés...
Na de erről nem akarok vitát nyitni nem hiszem hogy sok értelme lenne.
Csak néhány dolgot kérdeznék.
Te magyar állampolgár vagy?
Magyarnak érzed/vallod magad?
Magyarországon születtél?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|