Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Traubi Creative Commons License 2003-06-03 09:24:45 9
Viszont a "magyar foci" szóösszetételben ma simán behelyettesíthatők a felsorolt jelzők. Szerintem erre gondolhatott.
Előzmény:
isz-akos Creative Commons License 2003-06-02 17:00:57 8
Egyébként az általad csupa nagybetűvel írt "magyar" szó szinonímái: primitív, buta, igénytelen, jellemtelen, tehetségtelen, alacsonyabbrendű etc.

Ezzel nem nagyon tudok azonosulni nem érzem magam primitivnek butának igénytelennek jellemtelennek tehetségtelennek de legfőkébb nem érzem magam alacsonyabbrendűnek.

Szerintem ha szétnézel a világban hogy mennyi minden újnak a megalkotásában volt ott magyar ember vagy mennyi Nobel-díjasunk van vagy mennyi tehetséges kreatív magyar van/volt akkor rájönnél hogy nem nagyon helytálló ez a kijelentés...
Na de erről nem akarok vitát nyitni nem hiszem hogy sok értelme lenne.

Csak néhány dolgot kérdeznék.

Te magyar állampolgár vagy?
Magyarnak érzed/vallod magad?
Magyarországon születtél?


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!