Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Traubi Creative Commons License 2003-06-02 16:48:25 7
A magyar focit? Azt leginkább azzal, hogy nem csinálok semmit. Ennél nagyobb bübntetés nem lehetne.

Vagy azokat, akik ide juttatták? Nah itt már bátrabb lenne a fantáziám. Pl. közmunkára.

Előzmény:
Roudi Creative Commons License 2003-06-02 15:39:28 -
Annyi büntetős topic keletkezett rövid időn belül, de mindegyik elmerül személyeskedésben. Nem csak 1-2 klubot kellene büntetni, hanem az egész magyar labdarúgást játékosokat, vezetőket, igazgatókat együtt. Mindenkit, aki hozzájárult, hogy ilyen mélyre süllyedjen a magyar labdarúgás.

Nálunk soha nem fektettek annyi pénzt a fociba, mint külföldön, mégis sokáig a világ élvonalába tartoztunk, mert voltak Játékosok, Edzők és Vezetők, akik szerették a focit, akik ennek a játéknak és nem ebből a játékból éltek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!