|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Traubi
2003-06-02 16:48:25
|
7
|
A magyar focit? Azt leginkább azzal, hogy nem csinálok semmit. Ennél nagyobb bübntetés nem lehetne.
Vagy azokat, akik ide juttatták? Nah itt már bátrabb lenne a fantáziám. Pl. közmunkára. |
|
Előzmény:
 |
Roudi
2003-06-02 15:39:28
|
-
|
Annyi büntetős topic keletkezett rövid időn belül, de mindegyik elmerül személyeskedésben. Nem csak 1-2 klubot kellene büntetni, hanem az egész magyar labdarúgást játékosokat, vezetőket, igazgatókat együtt. Mindenkit, aki hozzájárult, hogy ilyen mélyre süllyedjen a magyar labdarúgás.
Nálunk soha nem fektettek annyi pénzt a fociba, mint külföldön, mégis sokáig a világ élvonalába tartoztunk, mert voltak Játékosok, Edzők és Vezetők, akik szerették a focit, akik ennek a játéknak és nem ebből a játékból éltek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|