|
|
|
|
 |
Tibó
2003-06-02 16:27:14
|
7
|
| Én mindig is elhatárolódtam attól a vérengző brutalittytől, sőt a REAC meccs előtt megrugdostam minden labradort - biztos ami biztos alapon. |
|
A hozzászólás:
 |
Matyika_
2003-06-02 16:07:22
|
5
|
bocsánatot kérek, én itt azon dolgozom, hogy valahogyan véget vessünk a szurkolói ámokfutásnak, amiben bizony a Te szeretett csapatod zabolátlan szurkolóserege is bűnös! És ahelyett, hogy építő javaslatokkal segítenél, fejemre olvasod, hogy nem voltam mindig az a rokkantnyugdíjas fotel-drukker, aki most vagyok. (Sajnálom, 38 évesen leszázalékolva már nem tudok annyit meccsre járni, mint akár csak 2-3 éve is.) Csináltam egy-két dolgot, de hát melyikünk mondhatja el magáról, hogy nem ölt meg alkalomadtán egy-két embert? egy biztos, én megtettem.
De mi köze van ennek a labdarúgásunkat mételyező siserehadhoz? Nem lehet kizárólag a Fradira hárítani a felelősséget, ti, nyírségiek is nyakig benne vagytok! |
|
Előzmény:
 |
_Zoltán_
2003-06-02 15:59:52
|
4
|
Matyika!
Nagyon álságos dolog Tőled ez a topic. Egyetértek TiSza hozzászólásával. Ráadásul pont Te bagatelizálod el a dolgokat, akinek egy pár balhé azért szárad már a lelkén. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|