Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
isz-akos Creative Commons License 2003-06-02 15:44:27 1
Nem most süllyedt ilyen mélyre (és ez még nem is a mélypont szerintem) a magyar foci hanem már a 86-os vb-n léket kapott azóta folyamatosan süllyed és kitudja még mi lesz ezután?
Pár év mulva talán még ezt a jelenlegi állapotot is visszasirjuk majd, ki tudja?

Egyébként nem a játékosokat és edzket kell elsősorban megbüntetni hanem a vezetést.
Az MLSZ-t. Azokat akik a fociból qrva sok pénzt akarnak kihalászni.
Akik elcsalják a Bozsik program millióit.
Sosem lesz itt már megtisztulás:-((
Főleg ugy nem hogy a magyar-svéd meccsen a MAGYAR veri a MAGYARt.
de mondom ez még szerintem nem a mélypont lesz ez még rosszabb is...

(bár csak ne lenne igazam)

Előzmény:
Roudi Creative Commons License 2003-06-02 15:39:28 -
Annyi büntetős topic keletkezett rövid időn belül, de mindegyik elmerül személyeskedésben. Nem csak 1-2 klubot kellene büntetni, hanem az egész magyar labdarúgást játékosokat, vezetőket, igazgatókat együtt. Mindenkit, aki hozzájárult, hogy ilyen mélyre süllyedjen a magyar labdarúgás.

Nálunk soha nem fektettek annyi pénzt a fociba, mint külföldön, mégis sokáig a világ élvonalába tartoztunk, mert voltak Játékosok, Edzők és Vezetők, akik szerették a focit, akik ennek a játéknak és nem ebből a játékból éltek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!