|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
isz-akos
2003-06-02 15:44:27
|
1
|
Nem most süllyedt ilyen mélyre (és ez még nem is a mélypont szerintem) a magyar foci hanem már a 86-os vb-n léket kapott azóta folyamatosan süllyed és kitudja még mi lesz ezután?
Pár év mulva talán még ezt a jelenlegi állapotot is visszasirjuk majd, ki tudja?
Egyébként nem a játékosokat és edzket kell elsősorban megbüntetni hanem a vezetést.
Az MLSZ-t. Azokat akik a fociból qrva sok pénzt akarnak kihalászni.
Akik elcsalják a Bozsik program millióit.
Sosem lesz itt már megtisztulás:-((
Főleg ugy nem hogy a magyar-svéd meccsen a MAGYAR veri a MAGYARt.
de mondom ez még szerintem nem a mélypont lesz ez még rosszabb is...
(bár csak ne lenne igazam) |
|
Előzmény:
 |
Roudi
2003-06-02 15:39:28
|
-
|
Annyi büntetős topic keletkezett rövid időn belül, de mindegyik elmerül személyeskedésben. Nem csak 1-2 klubot kellene büntetni, hanem az egész magyar labdarúgást játékosokat, vezetőket, igazgatókat együtt. Mindenkit, aki hozzájárult, hogy ilyen mélyre süllyedjen a magyar labdarúgás.
Nálunk soha nem fektettek annyi pénzt a fociba, mint külföldön, mégis sokáig a világ élvonalába tartoztunk, mert voltak Játékosok, Edzők és Vezetők, akik szerették a focit, akik ennek a játéknak és nem ebből a játékból éltek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|