Keresés

Részletes keresés

hamarpista Creative Commons License 2003-06-02 15:57:12 3
Én nagyon szeretnék egyszer Nyíregyházán játszani. Van ott valami nagyobb hanglemezbolt?
A hozzászólás:
TiSza Creative Commons License 2003-06-02 13:16:53 1
Ezzel a sok hülye "mivel büntetnéd xy-t"-topic-kal a felelősséget akarjátok levenni a vállatokról, zöldek?

Higgyétek el, nem sikerül!

Az ország tudja, hogy a "sporton belüli terrorizmusnak" ti vagytok a táptalaja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!