|
|
|
|
 |
_Zoltán_
2003-06-02 15:59:52
|
4
|
Matyika!
Nagyon álságos dolog Tőled ez a topic. Egyetértek TiSza hozzászólásával. Ráadásul pont Te bagatelizálod el a dolgokat, akinek egy pár balhé azért szárad már a lelkén. |
|
A hozzászólás:
 |
Matyika_
2003-06-02 12:29:38
|
-
|
Olvasva a Fradi-topikot úgy tünik, hogy rengeteg emberben fogalmazódott meg az igény, hogy végre elinduljon a rendteremtés a hazai pályákon.
Ötleteket várok, hogy miképp lehetne nekiállni a nagy munkának.
Az Eastern Brutality rémtettei közismertek. Villanyoszlopok, Stop-táblák, Százhalombatta gyakorlatilag teljes közvilágítása és az ottani marcipánmúzeum elleni támadás, illetve a hármas busz eltérítése Császárszállás felé, a harcikutyák közterületen történő garázdálkodása; ezen atrocitások mindegyike a kegyetlen nyíregyházi ultrák lelkén szárad. Lépni kell, nincs mese!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|