Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-06-02 10:15:14 134
Hat van nemi igazsagod, meg van egy jonehany guszti kis oldal (foleg magyar), legjobb ahol a kep kozepibe jo nagy vizjeleket raknak (hogy mi ertelme van... ne lehessen ellopni?:)
Előzmény:
maestro Creative Commons License 2003-06-02 09:00:16 133
Persze, hogy konkrétum. Én is vállalkoznék ilyesmire, és körülnéztem a weben, hogy milyen panorámákat készítenek mások hobbiból, illetve pénzért. Ugye, az előbbit nevezhetnénk amatőrnek, az utóbbit profinak. De minőségben, igényességben viszont nincs ilyen összefüggés :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!