Keresés

Részletes keresés

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-05-27 17:05:50 82
MIért van egy olyan hátsó érzésem, hogy ezt a kutyát ti tulajdonképpen meg akarjátok tartani??? :-)
TopCat Creative Commons License 2003-05-27 16:07:20 81
Azért majd szólj, ha majd már nem kell neki gazdit keresni! :))))) (még nem vettem le a honlapról)
A hozzászólás:
Szigmo Creative Commons License 2003-05-27 14:41:18 80
Újabb fejlemény: Szereti, és ismeri a fagyit! Vasárnap úgy értem haza a cukiból, hogy a kezemben volt még a tölcsér vége. Azt a pörgés-forgást, pattogást! Két lábon, praclizva, és mindenhogy. Persze megkapta(ták).

Nextdoor: Igen, Attila mondta a fehérjeérzékenységet, megpróbálom ennek megfelelően etetni. Rizst is adok neki kiegészitésképpen, mert a zöldség önnmagában nem bizonyul elégnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!