|
|
|
|
 |
AliceCsodaországban
2003-05-27 17:05:50
|
82
|
| MIért van egy olyan hátsó érzésem, hogy ezt a kutyát ti tulajdonképpen meg akarjátok tartani??? :-) |
|
 |
TopCat
2003-05-27 16:07:20
|
81
|
| Azért majd szólj, ha majd már nem kell neki gazdit keresni! :))))) (még nem vettem le a honlapról) |
|
A hozzászólás:
 |
Szigmo
2003-05-27 14:41:18
|
80
|
Újabb fejlemény: Szereti, és ismeri a fagyit! Vasárnap úgy értem haza a cukiból, hogy a kezemben volt még a tölcsér vége. Azt a pörgés-forgást, pattogást! Két lábon, praclizva, és mindenhogy. Persze megkapta(ták).
Nextdoor: Igen, Attila mondta a fehérjeérzékenységet, megpróbálom ennek megfelelően etetni. Rizst is adok neki kiegészitésképpen, mert a zöldség önnmagában nem bizonyul elégnek.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|