|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-05-27 09:25:11
|
79
|
| Sőt akkor lehet, hogy a mostani kutyáimnak is az van??? Szörcsögnek, folyik az orrukból a trutyi, néha fuldokolnak kicsit, mintha bedugulna az orruk.. Csak azért gondolom mert úgy tudom a kennelköhögés fertőző, így érthető miért szörcsög mind a kettő. Ehh, orvos lesz ennek a vége akárki meglássa. |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-05-27 09:21:47
|
78
|
| Akkor viszont lehet, hogy az én kutyámnak volt valami más baja, de a lényeg, hogy őt is kikezelte az orvos :))) |
|
Előzmény:
 |
AliceCsodaországban
2003-05-27 09:19:25
|
77
|
| Én a gugliban utánakerestem azonnal, ott azt írják, hogy ugyanolyan vírusos fertőzés mint a szopornyica, és ugyanolyan hurutos tünetekkel kezdődik, oltás is van ellene. Persze az is elképzelhető, hogy meghűlt a kutya, abból a szempontból teljesen mindegy, hogy a kezelés tök ugyanaz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|