Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003-05-27 09:25:11 79
Sőt akkor lehet, hogy a mostani kutyáimnak is az van??? Szörcsögnek, folyik az orrukból a trutyi, néha fuldokolnak kicsit, mintha bedugulna az orruk.. Csak azért gondolom mert úgy tudom a kennelköhögés fertőző, így érthető miért szörcsög mind a kettő. Ehh, orvos lesz ennek a vége akárki meglássa.
A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-05-27 09:21:47 78
Akkor viszont lehet, hogy az én kutyámnak volt valami más baja, de a lényeg, hogy őt is kikezelte az orvos :)))
Előzmény:
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-05-27 09:19:25 77
Én a gugliban utánakerestem azonnal, ott azt írják, hogy ugyanolyan vírusos fertőzés mint a szopornyica, és ugyanolyan hurutos tünetekkel kezdődik, oltás is van ellene. Persze az is elképzelhető, hogy meghűlt a kutya, abból a szempontból teljesen mindegy, hogy a kezelés tök ugyanaz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!