|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-05-27 09:21:47
|
78
|
| Akkor viszont lehet, hogy az én kutyámnak volt valami más baja, de a lényeg, hogy őt is kikezelte az orvos :))) |
|
A hozzászólás:
 |
AliceCsodaországban
2003-05-27 09:19:25
|
77
|
| Én a gugliban utánakerestem azonnal, ott azt írják, hogy ugyanolyan vírusos fertőzés mint a szopornyica, és ugyanolyan hurutos tünetekkel kezdődik, oltás is van ellene. Persze az is elképzelhető, hogy meghűlt a kutya, abból a szempontból teljesen mindegy, hogy a kezelés tök ugyanaz. |
|
Előzmény:
 |
Babyboo
2003-05-27 09:11:35
|
75
|
Én nem tom, majd esetleg még Wet RinR-nél rákérdezek, a dalmatámnak volt kennelköhögése, ő nagyon sokat köhögött, kifejezetten szárazköhögés volt, semmi taknyosság vagy ilyesmi. Láz sem volt hozzá. Végülis mindegy hogy hívjuk a lényeg, hogy rendbe jöjjön a kuttyod attól amit az orvos ad neki, a neve nem fontos!
Ha szereti a kitekatot tényleg próbálkozhatnál kutyatáppal... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|