|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-05-27 09:11:35
|
75
|
Én nem tom, majd esetleg még Wet RinR-nél rákérdezek, a dalmatámnak volt kennelköhögése, ő nagyon sokat köhögött, kifejezetten szárazköhögés volt, semmi taknyosság vagy ilyesmi. Láz sem volt hozzá. Végülis mindegy hogy hívjuk a lényeg, hogy rendbe jöjjön a kuttyod attól amit az orvos ad neki, a neve nem fontos!
Ha szereti a kitekatot tényleg próbálkozhatnál kutyatáppal... |
|
 |
nextdoor
2003-05-27 08:43:23
|
74
|
Még a végén akkorára nő, mint Füles:))
Mit szól az injekciókhoz? Milyen a kedve és a magatartása (mármint méltóztatik barátságos lenni és azt mondani ő a tiétek?) |
|
A hozzászólás:
 |
AliceCsodaországban
2003-05-26 21:51:32
|
73
|
Semmi baj. Titokban megint megette a macskák kitekatját, oszt annyi. Ma megkapta a második két injekciót, megkérdeztem miket kapott, először antibiotikumot és lázcsillapítot, most antibiotikumot és vitaminokat. Direkt rákérdeztem, hogy tényleg kennelköhögése van/volt-e a kutyának, hiszen nem is köhög, azt mondta az volt higgyjem el, de idejében elkaptuk.
Szombaton kapja meg a veszettség elleni oltást.
Szvsz. rengeteget hízott, nem azért mondom... már a szomszédék is megjegyezték, hogy valahogy már nem olyan légies a kutya... :-) |
|
Előzmény:
 |
Babyboo
2003-05-25 19:20:37
|
68
|
Wet RinR írta (állatorvos):
"Olajos hashajtás: a halolaj, étolaj nem igazán hatásos, mert emészthető, így nem (vagy csak alig) jut el a vastagbélbe, ahol a székrekedés kialakul. Erre igazából csak a paraffinolaj jó. Zs" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|