Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csupaszabo Creative Commons License 2003-05-26 17:53:35 20
Brumay4! Nagyon szakszerűnek tűnsz a hozzászólásoddal, csak nem vagy szakmabéli?
Életem egyik legnagyobb vágya, hogy egyszer simogathassak egy elefántot. Nem vagy véletlenül elefántápoló?
Előzmény:
Brumay4 Creative Commons License 2003-05-20 16:44:05 3
Sziasztok
egy kis segitseg elefant tartáshoz

Kifutóterület 2 vagy 3 elefánttehén részére: 500 m2

1 elefántbika részére: 150 m2

Éjjelre lekötözve 15 m2/egyed

Éjjelre lekötözés nélkül 30 m2/egyed

Éjjelre lekötözés nélkül (bika) 50 m2

Belső helyiség hőmérséklete min. 15 °C.

Fürdés, illetve fürdetési lehetőség szükséges.

Biztonsági feltételek:

A külső, illetve a belső kifutó kerítése rendkívül erős anyagból készüljön.

Magassága teheneknél min. 1,8 m, bikáknál min. 2,5 m.

Szárazárkos tartásnál az árok szélessége megegyezik egy felnőtt elefánt testhosszával, mélysége min. 2 m.

Brumay

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!