Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fules74 Creative Commons License 2003-05-26 10:52:23 6
Azért én más tapasztalatokat is hallottam már. pl a falpenészedés azért van, mert túl jó a szigetelés, nem tud szellőzni a lakás, csak ha az ablak nyitva van. És az elején ez nagyon fontos.

Társasházban pedig még olyanban nem laktam, ahol a szomszédokat ne lehetett volna hallani egy veszekedéskor, Tv-nézéskor, mosáskor...stb. Persze az újtól az ember csodát vár.

És a régibe sem építettek bele mindegyik lakásba jobb minőségű anyagokat, mint ahogy az újak közül sem problémás minden lakás...

Előzmény:
tudós Creative Commons License 2003-05-26 08:56:01 5
Hát persze.
Évekig pereskedhetsz....

Tapasztalatból mondom, hogy hő és hangszigetelés gyakorlatilag nulla.
Mindkettőt gyakorlatilag nem veszed észre beköltözéshez.
Aztán beköltözik egy kisebbség, vagy egy bulizós társaság és rájössz, hogy olyan mintha panelban lennél, csak háromszor annyi pénzért...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!