Keresés

Részletes keresés

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-05-26 21:51:32 73
Semmi baj. Titokban megint megette a macskák kitekatját, oszt annyi. Ma megkapta a második két injekciót, megkérdeztem miket kapott, először antibiotikumot és lázcsillapítot, most antibiotikumot és vitaminokat. Direkt rákérdeztem, hogy tényleg kennelköhögése van/volt-e a kutyának, hiszen nem is köhög, azt mondta az volt higgyjem el, de idejében elkaptuk.
Szombaton kapja meg a veszettség elleni oltást.
Szvsz. rengeteget hízott, nem azért mondom... már a szomszédék is megjegyezték, hogy valahogy már nem olyan légies a kutya... :-)
A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-05-25 19:20:37 68
Wet RinR írta (állatorvos):

"Olajos hashajtás: a halolaj, étolaj nem igazán hatásos, mert emészthető, így nem (vagy csak alig) jut el a vastagbélbe, ahol a székrekedés kialakul. Erre igazából csak a paraffinolaj jó. Zs"

Előzmény:
nextdoor Creative Commons License 2003-05-25 18:59:53 67
Az olajos hal az tuti (csak bírd a szagát)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!