|
|
|
|
 |
AliceCsodaországban
2003-05-26 21:51:32
|
73
|
Semmi baj. Titokban megint megette a macskák kitekatját, oszt annyi. Ma megkapta a második két injekciót, megkérdeztem miket kapott, először antibiotikumot és lázcsillapítot, most antibiotikumot és vitaminokat. Direkt rákérdeztem, hogy tényleg kennelköhögése van/volt-e a kutyának, hiszen nem is köhög, azt mondta az volt higgyjem el, de idejében elkaptuk.
Szombaton kapja meg a veszettség elleni oltást.
Szvsz. rengeteget hízott, nem azért mondom... már a szomszédék is megjegyezték, hogy valahogy már nem olyan légies a kutya... :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-05-25 19:20:37
|
68
|
Wet RinR írta (állatorvos):
"Olajos hashajtás: a halolaj, étolaj nem igazán hatásos, mert emészthető, így nem (vagy csak alig) jut el a vastagbélbe, ahol a székrekedés kialakul. Erre igazából csak a paraffinolaj jó. Zs" |
|
Előzmény:
 |
nextdoor
2003-05-25 18:59:53
|
67
|
| Az olajos hal az tuti (csak bírd a szagát) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|