Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003-05-25 19:20:37 68
Wet RinR írta (állatorvos):

"Olajos hashajtás: a halolaj, étolaj nem igazán hatásos, mert emészthető, így nem (vagy csak alig) jut el a vastagbélbe, ahol a székrekedés kialakul. Erre igazából csak a paraffinolaj jó. Zs"

A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2003-05-25 18:59:53 67
Az olajos hal az tuti (csak bírd a szagát)
Előzmény:
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-05-25 18:37:38 66
Bocs, hogy ennyit kérdezek, de pillanatnyilag az a problem, hogy a kezdeti fosással ellentétben fellépett az ellenkezője. Lesszi napi 2 vegetában főtt csirkehátat eszik, és úgy látszik, ez neki túl csontos (zöldségeket félretolja), és most nagyon erölködik mindig. Van valami tipp amit a kutya önszántából megesz? Mondjuk adjak neki egy kis olajos halat? Nehogy azt tanácsoljátok, hogy szerezzek be glicerin kúpot, mert a világból is kifutok ám! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!