|
|
|
|
 |
Babyboo
2003-05-25 19:20:37
|
68
|
Wet RinR írta (állatorvos):
"Olajos hashajtás: a halolaj, étolaj nem igazán hatásos, mert emészthető, így nem (vagy csak alig) jut el a vastagbélbe, ahol a székrekedés kialakul. Erre igazából csak a paraffinolaj jó. Zs" |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-05-25 18:59:53
|
67
|
| Az olajos hal az tuti (csak bírd a szagát) |
|
Előzmény:
 |
AliceCsodaországban
2003-05-25 18:37:38
|
66
|
| Bocs, hogy ennyit kérdezek, de pillanatnyilag az a problem, hogy a kezdeti fosással ellentétben fellépett az ellenkezője. Lesszi napi 2 vegetában főtt csirkehátat eszik, és úgy látszik, ez neki túl csontos (zöldségeket félretolja), és most nagyon erölködik mindig. Van valami tipp amit a kutya önszántából megesz? Mondjuk adjak neki egy kis olajos halat? Nehogy azt tanácsoljátok, hogy szerezzek be glicerin kúpot, mert a világból is kifutok ám! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|