|
|
|
|
 |
fr.uzsi
2003-05-26 15:18:49
|
72
|
| Nálunk is hasonló a helyzet, ha csontot kap. De a mienk megeszi a száraztápot is jóízűen, az pedig elég jól oldja a "szorongásait". :))) |
|
 |
LAJKA
2003-05-26 11:36:57
|
71
|
| Nálunk azért, hogy folyékonyabb legyen a széklete a Mikinek, a Laevolac nevű, emberi gyógyszert írták fel. Ez cseppek, amiket a kajájába csöpögtetünk. Bejött, bár neki nem echte székrekedése volt, hanem más problémák miattt fájdalmai voltak, ha kakilt, és ezért kellett "kisurranóbbá" tenni, ami kikívánkozik. |
|
 |
Babyboo
2003-05-25 19:22:58
|
69
|
| Nem lehetne esetleg kutyatáppal etetni? ha nem szereti szárazon leöntve egy kis fűszertelen(!!) húslevessel, vagy ha nem tejcukor érzékeny egy kis tejjel... |
|
 |
nextdoor
2003-05-25 18:59:53
|
67
|
| Az olajos hal az tuti (csak bírd a szagát) |
|
A hozzászólás:
 |
AliceCsodaországban
2003-05-25 18:37:38
|
66
|
| Bocs, hogy ennyit kérdezek, de pillanatnyilag az a problem, hogy a kezdeti fosással ellentétben fellépett az ellenkezője. Lesszi napi 2 vegetában főtt csirkehátat eszik, és úgy látszik, ez neki túl csontos (zöldségeket félretolja), és most nagyon erölködik mindig. Van valami tipp amit a kutya önszántából megesz? Mondjuk adjak neki egy kis olajos halat? Nehogy azt tanácsoljátok, hogy szerezzek be glicerin kúpot, mert a világból is kifutok ám! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|