|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Szuszmók
2003-05-24 23:52:32
|
2
|
Szia,
Szerintem a cicád nagyon jól el van bent, gondolom, ő nem nagyon akarna kimenni, ha eddig nem tette és eszébe sem jutott. Szerintem, hagyd, hogy éljen továbbra is boldogan veled a lakásban. Ha egyszer egy cica beleszokik a kinti létbe, elég nehéz vele megértetni, hogy most már csak néha lehet kint. |
|
Előzmény:
 |
vicorex
2003-05-23 12:40:08
|
-
|
Hello!
Az a problémám, hogy van egy macsekom, akit sajnos nem nagyon tudok kiengedni a lakásból, ehhez elég rossz helyen lakok, viszont mégiscsak szeretném, ha a macsek néha járkálna a szabadban is.
Megkapta az oltásokat, van már egy hám+póráz kombináció is, meg már vittem is el egyszer kétszer, de sajnos nem találtam olyan helyet, ahol ne lettek volna kutyák, kutyasétáltatók :(
Tud valaki esetleg valami helyet, ahova kivihetném szegényt sétálni, úgy hogy ne legyen sok zavaró tényező és nincs túl messze Budapesttől ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|