Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ilusta Creative Commons License 2003-05-24 23:01:26 0
Olyat nehéz találni.
Egyszer láttam egy vörös macskát sétáltató fiút a IV.ker. központjában. Éppen egy zebrán haladtak át a forgalom kellős közepén. A macska rutinos sétáló lehetett, hisz semmi félelem nem volt benne, magasra tartott farokkal, hetykén ment a pórázon. Szuper látvány volt...de nem mindennapi.:))
A Te macskád nem fél kint? Egyszer le akartam én is vinni a macskámat sétáltatni, és úgy végigkarmolta a hátamat, hogy azóta nem viszem sehová. A lakásban amúgy nagyon boldog, ő sem akar kimenni....Szóval nem biztos, hogy jót teszel vele....
Előzmény:
vicorex Creative Commons License 2003-05-23 12:40:08 -
Hello!

Az a problémám, hogy van egy macsekom, akit sajnos nem nagyon tudok kiengedni a lakásból, ehhez elég rossz helyen lakok, viszont mégiscsak szeretném, ha a macsek néha járkálna a szabadban is.
Megkapta az oltásokat, van már egy hám+póráz kombináció is, meg már vittem is el egyszer kétszer, de sajnos nem találtam olyan helyet, ahol ne lettek volna kutyák, kutyasétáltatók :(

Tud valaki esetleg valami helyet, ahova kivihetném szegényt sétálni, úgy hogy ne legyen sok zavaró tényező és nincs túl messze Budapesttől ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!