|
|
|
|
 |
nextdoor
2003-05-24 21:52:36
|
65
|
Akkor jó:)))
|
|
A hozzászólás:
 |
AliceCsodaországban
2003-05-24 21:47:09
|
64
|
Hát nem köhög, csak hurutos meg lázas, de szemmel láthatóan jót tett az injekció, gondolom antibiotikumot kaphatott, mindenre azt adnak
azt hiszem. Ez az állatorvos kutató gyógyszerész is és állatorvos is, gondolom ért hozzá. Ő azt mondta, hogy kennelköhögés, meg azt, hogy ő is ügyelt már az állategészségügyi szolgálatnál az Illatos úton, és a mellette lévő Vegyépszer rendszeresen leengedi a vegyi anyagokat a csatornába, azt belélegzik a kutyák és gajra megy a nyálkahártyájuk ...
Kösz, de elbírok vele egydül is, gyakrabban kell kiengedni pisilni, mert ettől az injekciótól van ilyen mellékhatás, figyelmeztettek. Enni nem is eszik a kutyi, inkább zabál, szóval nagy baj nem lehet. |
|
Előzmény:
 |
nextdoor
2003-05-24 20:19:45
|
63
|
Kedves Alice, jó, hogy a veszettség ellenit nem kapta meg, de a kennelköhögés, az tényleg köhögés. Köhög? Az injekció antibiotikum?
Az tüzelésgátló injekcióról nem sokat tudok, gondolom vmi hormon, hát nem tudom az milyen és mit csinál, de nyilván most nem ez az aktuális.
Gyógyulást kívánok és kérlek, ha tudok segíteni, írj |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|