|
|
|
|
 |
nextdoor
2003-05-24 09:07:42
|
59
|
A miénk is megágyaz magának:)), van szőnyege, de összekotorja
jaj, nagyon drukkolok |
|
A hozzászólás:
 |
AliceCsodaországban
2003-05-23 21:29:21
|
58
|
KIcsit jobban fénylik a szeme, és kicsit csipás, de nincsen kötőhártya gyulladása - olyan már volt nálunk mind emberen mind állaton, tudom milyen az. Nagyjából olyan a szeme, mint egy inflenzás emberé.
Szivesen fektetném a kutyát a karosszékbe vagy akárhová, -akár be is takargatnám - de ő külön fekszik, még mindig bitalmatlan, az aktuális szőnyeget maga alá gyűri. Lehet, hogy volt egy saját kutyafekhelye? |
|
Előzmény:
 |
nextdoor
2003-05-23 20:07:16
|
56
|
A szopornyicát a szemváladékból lehet diagnosztizálni...jaj, csak ne az legyen
Írd meg, hogy mi van,jó? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|