Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2003-05-24 09:07:42 59
A miénk is megágyaz magának:)), van szőnyege, de összekotorja
jaj, nagyon drukkolok
A hozzászólás:
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-05-23 21:29:21 58
KIcsit jobban fénylik a szeme, és kicsit csipás, de nincsen kötőhártya gyulladása - olyan már volt nálunk mind emberen mind állaton, tudom milyen az. Nagyjából olyan a szeme, mint egy inflenzás emberé.

Szivesen fektetném a kutyát a karosszékbe vagy akárhová, -akár be is takargatnám - de ő külön fekszik, még mindig bitalmatlan, az aktuális szőnyeget maga alá gyűri. Lehet, hogy volt egy saját kutyafekhelye?

Előzmény:
nextdoor Creative Commons License 2003-05-23 20:07:16 56
A szopornyicát a szemváladékból lehet diagnosztizálni...jaj, csak ne az legyen
Írd meg, hogy mi van,jó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!