|
|
|
|
 |
AliceCsodaországban
2003-05-23 21:29:21
|
58
|
KIcsit jobban fénylik a szeme, és kicsit csipás, de nincsen kötőhártya gyulladása - olyan már volt nálunk mind emberen mind állaton, tudom milyen az. Nagyjából olyan a szeme, mint egy inflenzás emberé.
Szivesen fektetném a kutyát a karosszékbe vagy akárhová, -akár be is takargatnám - de ő külön fekszik, még mindig bitalmatlan, az aktuális szőnyeget maga alá gyűri. Lehet, hogy volt egy saját kutyafekhelye? |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-05-23 20:07:16
|
56
|
A szopornyicát a szemváladékból lehet diagnosztizálni...jaj, csak ne az legyen
Írd meg, hogy mi van,jó? |
|
Előzmény:
 |
AliceCsodaországban
2003-05-23 19:29:13
|
55
|
| Szia, én is nagyon remélem, hogy csak megfázás, tulajdonképpen a lányom már vagy 3 napja mondta, hogy ez a kutya náthás, csak én nem vettem észre. (De szvsz. lázas is - az is volt eddig is, most jöttem rá, hogy miért olyan meleg és büdi a lehellete, meg miért nagyon csipásak a szemei.) Mindenesetre az étvágya kitűnő, és hasmenése nincsen. Már telefonáltam az állatorvosnak, hogy ha holnap reggel jön, hozzon magával mindenféle antibiotikumot meg ilyesmit, mert nem szimpla veszettség elleni oltásról lesz szó - már amennyiben egyáltalán be lehet oltani ez ellen egy beteg kutyát. Juhászékhoz aszerint viszem, hogy mit mond a doki holnap, majd megírom. (Csak ne szopornyica legyen, a többivel megbirkózom...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|