|
|
 |
AliceCsodaországban
2003-05-23 19:29:13
|
55
|
| Szia, én is nagyon remélem, hogy csak megfázás, tulajdonképpen a lányom már vagy 3 napja mondta, hogy ez a kutya náthás, csak én nem vettem észre. (De szvsz. lázas is - az is volt eddig is, most jöttem rá, hogy miért olyan meleg és büdi a lehellete, meg miért nagyon csipásak a szemei.) Mindenesetre az étvágya kitűnő, és hasmenése nincsen. Már telefonáltam az állatorvosnak, hogy ha holnap reggel jön, hozzon magával mindenféle antibiotikumot meg ilyesmit, mert nem szimpla veszettség elleni oltásról lesz szó - már amennyiben egyáltalán be lehet oltani ez ellen egy beteg kutyát. Juhászékhoz aszerint viszem, hogy mit mond a doki holnap, majd megírom. (Csak ne szopornyica legyen, a többivel megbirkózom...) |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-05-23 19:06:08
|
54
|
Alice, Leslie egy 5 napot töltött juhászéknál, éppen azért, hogy kizárjuk a betegséget. Ott is taknyos volt, de Juhászék szerint szimpla megfázás. Sajnos nem is olyan régen találkoztam szopornyicás kutyával, kölyök volt és legyengült. A szopornyica tünetei súlyosabbak, nagyon magas láz, nemevés, alvás, súlyosabb esetben idegrendszeri tünetek (hasonlít az epilepsziára).Én arra gondolok, megfázott ott a betonon. Ha gondolod, visszavihetjük Juhászékhoz, vizsgálják meg, de azt gondolom mivel családban élt, biztos be volt oltva...
Kérlek szépen, írj, ha segíthetek valamiben...
Szigmo, nagyon örülök, hogy megszerettétek Atost, nem tudom Attila mondta-e, hogy az állatorvos figyelmeztett arra, hogy amikor fehérjedús kaját kap, hasmenése lesz, és javasolta, a zöldséget nagyobb mennyiségben, ahogyan adjátok is neki. Nem ismerem túl jól a tápokat, talán létezik "diétás" valami.
Én is azt vettem észre, hogy Atos egészen különleges, annyira ragaszkodó és úgy akarja, hogy szeressék... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|