|
|
|
|
 |
TopCat
2003-05-23 18:56:27
|
52
|
| Irigyellek :))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Szigmo
2003-05-23 14:08:51
|
51
|
| Sziasztok, hát az igért fotófelrakásból semmi sem lett, tán a jövő héten ha a tar.hu már üzemel. Viszont fejlemények vannak! Botlik már alig alig féltékenykedik, viszont egyre többet játszik Atossal. (Igazából mi Csubakka - Csubi névre kereszteltük..) Az első rosszalkodását tegnapelőtt este követte el, amikor kihasználva a párom pillanatnyi figyelmetlenségét kisuhant a kapun, és meg sem állt az első nyitott portáig, ahol bement, és gond nélkül nekiállt az ottani kirakott kutyakajának...Szerencsére a párommal szinte együtt értek oda, így nem volt különösebb gond, csak megijedtünk. Tegnap reggelre pedig szétcincálta az egyik kaktuszomat. Mikor pedig megszidtam (persze csak finoman!) a két hátsó lábára ülve praclizott bocsánatért. Ezt egyébként egy rossz nézésre is előadja. Este egy kis bilétát is kapott a nyakába telefonszámmal. Megpróbáltam kikefélni a bundáját, nagyon tetszett neki. Nem győzte hanyatt dobni magát, hogy még jobban hozzáférjek. Folyamatos hasmenése okoz még némi problémát, szárított zöldségkeverékkel próbálkozom kiegészítésképpen, remélem ez segít. Jó lenne, mert a nagy bundája alatt sovány eb rejtőzik. Az az igazság, hogy ideiglenes befogadóknak jelentkeztem, de otthon már szóba került az eb menekültstátuszának megszüntetése. Ezt a kuttyot nem lehet nem szeretni, mindkettőnket levett a lábunkról. Nem ő az első gazdihoz juttatott eb az életemben, ellent tudok mondani...általában, de Csubi nem egy átlagos jószág. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|