Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-05-22 10:23:08 17
1ébként egy mamutom már van. vagy elefánt?! müanyag, barna, keveset fogyaszt és ki helyen elfér...és mekdonácos.:O) mindjárt megmutatom... (ha müxik a tar.hu)
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-05-22 10:22:05 16
szuper ötlet. :O)))
bevállalom a sétáltatását, én leszek a ...ööööö .... izé... hogy is hivják azokat az elefánthajcsárokat?! pedig esküszöm a múlthéten láttam a ng-on.:O)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!