Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bartloka Creative Commons License 2003-05-22 09:20:25 13
Én is csatlakoznék az elefántot tartani vágyok köréhez.
Csupaszabo! Az a G. Durrell könyv, amiről beszéltél, tényleg nagyon jó (bár én nem akkor váltam elefántrajongóvá).
Mellesleg emlékeztek arra Panadol-reklámra?
Előzmény:
apaelefant Creative Commons License 2003-05-19 16:46:25 -
Hmmm. Ötletek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!