Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apaelefant Creative Commons License 2003-05-21 16:19:19 10
de az elefánt is szőrös egy kicsit :))) na jó nem annyira, mint egy puli :))
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-05-21 13:46:10 9
én jobb szeretem a szőrös állatokat.:O)
nem, a madárpókot nem...:O)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!