Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Babyboo Creative Commons License 2003-05-21 12:50:21 6
Olyan teljesen nagyon én se gondoltam komolyan, hogy ti holnaptól elefántot tartotok a fürdőszobában :) Még az zöldeket sem hívtam fel :)

Úgyse monadaná meg neked, hogy szomorú, mert az elefánt jól nevelt, de biztos, hogy szomorú lenne.

Előzmény:
apaelefant Creative Commons License 2003-05-21 12:44:23 5
Dehogynem :)))
De ez itten csak poén szinten megy :)) Nincs rá pénz meg ilyesmi. De ha lenne sok-sok pénzem, akkor szerintem tudnék úgy elefántot tartani, hogy ne legyen szomorú.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!