Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-05-20 19:21:15 73
Gondolkodom....
Most elhuztam haza.

Szia

A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 19:07:22 72
Jaja, tényleg. :)

Ha szemben állsz velük, akkor jobbra.

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 18:59:52 71
Vegulis igen.

Az Sz.-ek pedig Laszlo, Csaba es Lilla.
Mindenre te sem emlekezhetsz?

A pont a szaki alatt a S. Zsoltiektol balra vagy jobb van ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!