Keresés

Részletes keresés

FRODO Creative Commons License 2003-05-20 19:07:22 72
Jaja, tényleg. :)

Ha szemben állsz velük, akkor jobbra.

A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 18:59:52 71
Vegulis igen.

Az Sz.-ek pedig Laszlo, Csaba es Lilla.
Mindenre te sem emlekezhetsz?

A pont a szaki alatt a S. Zsoltiektol balra vagy jobb van ?

Előzmény:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 18:52:42 69
Akkor a nagyszüleid. De végülis mindegy, hiszen elég sokszor voltál náluk. :)

És nem keverlek, ez biztos. Tudom, hogy most melyik testvérekre gondolsz (Sz. Zoli, Lilla, a harmadikat nemtom), de ők messzebb laknak/laktak. Amire én gondolok, az csak pár házzal volt beljebb az utcában a vasúti átjárótól. Talán a 2. vagy 3. ház, vagy valami ilyesmi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!