|
|
|
|
 |
FRODO
2003-05-20 19:07:22
|
72
|
Jaja, tényleg. :)
Ha szemben állsz velük, akkor jobbra. |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-05-20 18:59:52
|
71
|
Vegulis igen.
Az Sz.-ek pedig Laszlo, Csaba es Lilla.
Mindenre te sem emlekezhetsz?
A pont a szaki alatt a S. Zsoltiektol balra vagy jobb van ?
|
|
Előzmény:
 |
FRODO
2003-05-20 18:52:42
|
69
|
Akkor a nagyszüleid. De végülis mindegy, hiszen elég sokszor voltál náluk. :)
És nem keverlek, ez biztos. Tudom, hogy most melyik testvérekre gondolsz (Sz. Zoli, Lilla, a harmadikat nemtom), de ők messzebb laknak/laktak. Amire én gondolok, az csak pár házzal volt beljebb az utcában a vasúti átjárótól. Talán a 2. vagy 3. ház, vagy valami ilyesmi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|