Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-05-20 18:59:52 71
Vegulis igen.

Az Sz.-ek pedig Laszlo, Csaba es Lilla.
Mindenre te sem emlekezhetsz?

A pont a szaki alatt a S. Zsoltiektol balra vagy jobb van ?

A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 18:52:42 69
Akkor a nagyszüleid. De végülis mindegy, hiszen elég sokszor voltál náluk. :)

És nem keverlek, ez biztos. Tudom, hogy most melyik testvérekre gondolsz (Sz. Zoli, Lilla, a harmadikat nemtom), de ők messzebb laknak/laktak. Amire én gondolok, az csak pár házzal volt beljebb az utcában a vasúti átjárótól. Talán a 2. vagy 3. ház, vagy valami ilyesmi.

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 18:37:03 68
Haat regen volt...

A Sanyi valoban osztalytarsam volt, eleg joban is voltunk..Utoljara kb 4 eve lattam. Epp onmegvalositta magat, gitarozott, gitart oktatott.
Tojt a vilagra.

A nagyszuleim laktak a Matyas kiraly utcaban, viszont en sokat voltam naluk.
Mi a klotildligeti allomas melletti vasuti atjaro mellett laktunk nem sokkal.

Viszont van otletem, hogy kivel keversz, ha keversz :)

Ok a Matyason laktak, kb 10 percnyire a sulitol. Ket fiu egy ev kulonbseggel es egy kisebb lany testver...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!