Keresés

Részletes keresés

FRODO Creative Commons License 2003-05-20 18:57:30 70
De hülye vagyok! Szóval Kálmán lett, nem Mátyás, bocs! :)
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 18:37:03 68
Haat regen volt...

A Sanyi valoban osztalytarsam volt, eleg joban is voltunk..Utoljara kb 4 eve lattam. Epp onmegvalositta magat, gitarozott, gitart oktatott.
Tojt a vilagra.

A nagyszuleim laktak a Matyas kiraly utcaban, viszont en sokat voltam naluk.
Mi a klotildligeti allomas melletti vasuti atjaro mellett laktunk nem sokkal.

Viszont van otletem, hogy kivel keversz, ha keversz :)

Ok a Matyason laktak, kb 10 percnyire a sulitol. Ket fiu egy ev kulonbseggel es egy kisebb lany testver...

A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 18:28:50 67
Mi a csabai állomásnál lakunk/laktunk. Néha a gesztenyesoron jártunk haza, néha meg a mátyáskirályon. Régebben Csévi utcának hívták az utcát, most Mátyás király utca lett az is. Na, pontosabban a szaki alatt lakunk.

Hm, szóval érdekelne. :)
A K. Sanyi volt az. Ő az osztálytársad volt, ugye? Most megint elbizonytalanodtam. :)

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 18:19:01 66
TEljes a rovidzarlat....

Ha ti felenk jartatok haza, akkor merre is laktatok? Utcanev eleg lesz.

Az osztalytars neve is erdekelne, marcsak a vicc kedveert. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!