|
|
|
|
 |
FRODO
2003-05-20 18:57:30
|
70
|
| De hülye vagyok! Szóval Kálmán lett, nem Mátyás, bocs! :) |
|
 |
Uplink
2003-05-20 18:37:03
|
68
|
Haat regen volt...
A Sanyi valoban osztalytarsam volt, eleg joban is voltunk..Utoljara kb 4 eve lattam. Epp onmegvalositta magat, gitarozott, gitart oktatott.
Tojt a vilagra.
A nagyszuleim laktak a Matyas kiraly utcaban, viszont en sokat voltam naluk.
Mi a klotildligeti allomas melletti vasuti atjaro mellett laktunk nem sokkal.
Viszont van otletem, hogy kivel keversz, ha keversz :)
Ok a Matyason laktak, kb 10 percnyire a sulitol. Ket fiu egy ev kulonbseggel es egy kisebb lany testver... |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-05-20 18:28:50
|
67
|
Mi a csabai állomásnál lakunk/laktunk. Néha a gesztenyesoron jártunk haza, néha meg a mátyáskirályon. Régebben Csévi utcának hívták az utcát, most Mátyás király utca lett az is. Na, pontosabban a szaki alatt lakunk.
Hm, szóval érdekelne. :)
A K. Sanyi volt az. Ő az osztálytársad volt, ugye? Most megint elbizonytalanodtam. :) |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-05-20 18:19:01
|
66
|
TEljes a rovidzarlat....
Ha ti felenk jartatok haza, akkor merre is laktatok? Utcanev eleg lesz.
Az osztalytars neve is erdekelne, marcsak a vicc kedveert. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|