Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-05-20 18:19:01 66
TEljes a rovidzarlat....

Ha ti felenk jartatok haza, akkor merre is laktatok? Utcanev eleg lesz.

Az osztalytars neve is erdekelne, marcsak a vicc kedveert. :)

A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 18:01:33 65
Miért? Régen volt. Nem emlékezhetsz mindenre. :)

Én meg azért emlékszem rád, mert annak idején egy ideig diákszerelmes voltam az egyik osztálytársadba. Másrészt meg azért, mert sokszor mentünk el hazafelé a házatok előtt.

Egyébként meg minden tekintetben ők voltak az ismertebbek, a népszerűbbek. A szép ebben éppen az, hogy minket, a 4 lányt az ilyesmi egyáltalán nem befolyásolt, sosem voltunk irigyek egymásra például. Nem egyszer előfordult, hogy kicsit összekaptunk valamin, az osztály két részre szakadt, mi kibékültünk, az osztály meg továbbra is háborúskodott. :)

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 17:52:07 64
Na puff neki... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!