|
|
|
|
 |
Uplink
2003-05-20 17:35:44
|
61
|
Off nem off mas nincs most itt rajtunk kivul.
Meg egy kerdes?
A mail alapjan te nem veletlenul az egyik ikerpar egyik tagja vagy ?
Jo hulyere sikeredett az elozo mondat,sebaj... |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-05-20 17:32:54
|
59
|
Most lehet, hogy ez a kis beszélgetés totál OFF, de én inkább azt mondanám, hogy ízelítő a csabai falusi életből.
:))) |
|
Előzmény:
 |
FRODO
2003-05-20 17:29:43
|
58
|
Na, akkor mégiscsak jól emlékeztem. Már kezdtem elbizonytalanodni. :)
Volt abban az osztályban még egy ikerpár, bár rájuk kevesebben emlékeznek. Egyébként a 4 lány még mindig tartja egymással a kapcsolatot. :)
Te a vasút mellett laktál, nem messze az iskolától.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|