|
|
|
|
 |
Uplink
2003-05-20 17:32:59
|
60
|
A nem messze az iskolatol kb 10 percet jelent.
Egyebkent stimmel. |
|
 |
FRODO
2003-05-20 17:32:54
|
59
|
Most lehet, hogy ez a kis beszélgetés totál OFF, de én inkább azt mondanám, hogy ízelítő a csabai falusi életből.
:))) |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-05-20 17:29:43
|
58
|
Na, akkor mégiscsak jól emlékeztem. Már kezdtem elbizonytalanodni. :)
Volt abban az osztályban még egy ikerpár, bár rájuk kevesebben emlékeznek. Egyébként a 4 lány még mindig tartja egymással a kapcsolatot. :)
Te a vasút mellett laktál, nem messze az iskolától.
|
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-05-20 17:21:11
|
56
|
En 85-ben, a ket lany ikerparra nem emlekszem, egy ikerparra igen.
Ha mindeni igaz, akkor az Ocskayiekkal szemben laktak....
Talalat???
Oregszem, mert most, hogy belegondoltam rajottem, hogy a Marika neni ketszer ket evig volt osztalfonokom. 3. es 4. illetve 7. es. 8. osztalyban. Ennek utana kellene nezni, majdnem biztos vagyok benne, de nem tennem le a nagy eskut.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|