Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-05-20 17:32:59 60
A nem messze az iskolatol kb 10 percet jelent.
Egyebkent stimmel.
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 17:32:54 59
Most lehet, hogy ez a kis beszélgetés totál OFF, de én inkább azt mondanám, hogy ízelítő a csabai falusi életből.

:)))

A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 17:29:43 58
Na, akkor mégiscsak jól emlékeztem. Már kezdtem elbizonytalanodni. :)

Volt abban az osztályban még egy ikerpár, bár rájuk kevesebben emlékeznek. Egyébként a 4 lány még mindig tartja egymással a kapcsolatot. :)

Te a vasút mellett laktál, nem messze az iskolától.

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 17:21:11 56
En 85-ben, a ket lany ikerparra nem emlekszem, egy ikerparra igen.
Ha mindeni igaz, akkor az Ocskayiekkal szemben laktak....

Talalat???

Oregszem, mert most, hogy belegondoltam rajottem, hogy a Marika neni ketszer ket evig volt osztalfonokom. 3. es 4. illetve 7. es. 8. osztalyban. Ennek utana kellene nezni, majdnem biztos vagyok benne, de nem tennem le a nagy eskut....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!