Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-05-20 17:16:11 54
Gecse
A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 17:13:00 53
Akkor felsőben ki volt az ofőd?
Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 16:59:33 51
Nekem 3. es 4. osztalyban volt o az osztalyfonokom, akkor nem voltunk osztalykirandulni, ha jol emlekszem.

Meg egy kerdes, te jartal valamelyik gyerekukkel egy osztalyba?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!