|
|
|
|
 |
Uplink
2003-05-20 17:21:11
|
56
|
En 85-ben, a ket lany ikerparra nem emlekszem, egy ikerparra igen.
Ha mindeni igaz, akkor az Ocskayiekkal szemben laktak....
Talalat???
Oregszem, mert most, hogy belegondoltam rajottem, hogy a Marika neni ketszer ket evig volt osztalfonokom. 3. es 4. illetve 7. es. 8. osztalyban. Ennek utana kellene nezni, majdnem biztos vagyok benne, de nem tennem le a nagy eskut.... |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-05-20 17:12:26
|
52
|
| Nem. Én abba az osztályba jártam, ahol két lány ikerpár volt. Ha ez mond neked valamit. És 87-ben végeztünk. |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-05-20 16:59:33
|
51
|
Nekem 3. es 4. osztalyban volt o az osztalyfonokom, akkor nem voltunk osztalykirandulni, ha jol emlekszem.
Meg egy kerdes, te jartal valamelyik gyerekukkel egy osztalyba? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|