Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-05-20 17:21:11 56
En 85-ben, a ket lany ikerparra nem emlekszem, egy ikerparra igen.
Ha mindeni igaz, akkor az Ocskayiekkal szemben laktak....

Talalat???

Oregszem, mert most, hogy belegondoltam rajottem, hogy a Marika neni ketszer ket evig volt osztalfonokom. 3. es 4. illetve 7. es. 8. osztalyban. Ennek utana kellene nezni, majdnem biztos vagyok benne, de nem tennem le a nagy eskut....

A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 17:12:26 52
Nem. Én abba az osztályba jártam, ahol két lány ikerpár volt. Ha ez mond neked valamit. És 87-ben végeztünk.
Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 16:59:33 51
Nekem 3. es 4. osztalyban volt o az osztalyfonokom, akkor nem voltunk osztalykirandulni, ha jol emlekszem.

Meg egy kerdes, te jartal valamelyik gyerekukkel egy osztalyba?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!