|
|
|
|
 |
FRODO
2003-05-20 17:13:00
|
53
|
| Akkor felsőben ki volt az ofőd? |
|
 |
FRODO
2003-05-20 17:12:26
|
52
|
| Nem. Én abba az osztályba jártam, ahol két lány ikerpár volt. Ha ez mond neked valamit. És 87-ben végeztünk. |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-05-20 16:59:33
|
51
|
Nekem 3. es 4. osztalyban volt o az osztalyfonokom, akkor nem voltunk osztalykirandulni, ha jol emlekszem.
Meg egy kerdes, te jartal valamelyik gyerekukkel egy osztalyba? |
|
Előzmény:
 |
FRODO
2003-05-20 16:55:02
|
50
|
Akkor jól sejtettem.
Én meg a Mikibáéba. Valószínűleg osztálykirándultunk is együtt. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|