Keresés

Részletes keresés

FRODO Creative Commons License 2003-05-20 17:13:00 53
Akkor felsőben ki volt az ofőd?
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 17:12:26 52
Nem. Én abba az osztályba jártam, ahol két lány ikerpár volt. Ha ez mond neked valamit. És 87-ben végeztünk.
A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 16:59:33 51
Nekem 3. es 4. osztalyban volt o az osztalyfonokom, akkor nem voltunk osztalykirandulni, ha jol emlekszem.

Meg egy kerdes, te jartal valamelyik gyerekukkel egy osztalyba?

Előzmény:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 16:55:02 50
Akkor jól sejtettem.
Én meg a Mikibáéba. Valószínűleg osztálykirándultunk is együtt. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!