Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-05-20 16:59:33 51
Nekem 3. es 4. osztalyban volt o az osztalyfonokom, akkor nem voltunk osztalykirandulni, ha jol emlekszem.

Meg egy kerdes, te jartal valamelyik gyerekukkel egy osztalyba?

A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 16:55:02 50
Akkor jól sejtettem.
Én meg a Mikibáéba. Valószínűleg osztálykirándultunk is együtt. :)
Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 16:52:02 49
Ez megint csak igaz.

Igen ket evig volt az osztalyfonokom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!