Keresés

Részletes keresés

FRODO Creative Commons License 2003-05-20 16:55:02 50
Akkor jól sejtettem.
Én meg a Mikibáéba. Valószínűleg osztálykirándultunk is együtt. :)
A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 16:52:02 49
Ez megint csak igaz.

Igen ket evig volt az osztalyfonokom.

Előzmény:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 16:49:58 48
Azért az nagy szerencse, hogy az igazán élelmes gyerekeket nem lehet nagyon elrontani. A csabai iskolából is többen továbbtanultak/tanulnak, mentek/mennek főiskolára, egyetemre.

Te az O. Marika néni osztályába jártál, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!