|
|
|
|
 |
FRODO
2003-05-20 16:55:02
|
50
|
Akkor jól sejtettem.
Én meg a Mikibáéba. Valószínűleg osztálykirándultunk is együtt. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Uplink
2003-05-20 16:52:02
|
49
|
Ez megint csak igaz.
Igen ket evig volt az osztalyfonokom. |
|
Előzmény:
 |
FRODO
2003-05-20 16:49:58
|
48
|
Azért az nagy szerencse, hogy az igazán élelmes gyerekeket nem lehet nagyon elrontani. A csabai iskolából is többen továbbtanultak/tanulnak, mentek/mennek főiskolára, egyetemre.
Te az O. Marika néni osztályába jártál, nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|