|
|
|
|
 |
Uplink
2003-05-20 16:52:02
|
49
|
Ez megint csak igaz.
Igen ket evig volt az osztalyfonokom. |
|
A hozzászólás:
 |
FRODO
2003-05-20 16:49:58
|
48
|
Azért az nagy szerencse, hogy az igazán élelmes gyerekeket nem lehet nagyon elrontani. A csabai iskolából is többen továbbtanultak/tanulnak, mentek/mennek főiskolára, egyetemre.
Te az O. Marika néni osztályába jártál, nem? |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-05-20 16:42:14
|
47
|
Igazat irsz,nekem is van ismerosom kozottuk es amit irsz roluk, az igaz.
Ez nem a VIII. kerulet... Csakhat sokakban el eloitelet irantuk.
A csabai iskola szinvonala sajnos eleg alacsony ettol fuggetlenul, raadasul sok szulo gondolta ugy, hogy inkabb setaljon a gyerek 1 oraval tobbet naponta, mintsem a csabai iskolab jarjon.
Most mar ezzel nincsen gond, mindketto azonosan alacsony szinvonalu.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|