Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003-05-20 16:52:02 49
Ez megint csak igaz.

Igen ket evig volt az osztalyfonokom.

A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2003-05-20 16:49:58 48
Azért az nagy szerencse, hogy az igazán élelmes gyerekeket nem lehet nagyon elrontani. A csabai iskolából is többen továbbtanultak/tanulnak, mentek/mennek főiskolára, egyetemre.

Te az O. Marika néni osztályába jártál, nem?

Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-05-20 16:42:14 47
Igazat irsz,nekem is van ismerosom kozottuk es amit irsz roluk, az igaz.
Ez nem a VIII. kerulet... Csakhat sokakban el eloitelet irantuk.
A csabai iskola szinvonala sajnos eleg alacsony ettol fuggetlenul, raadasul sok szulo gondolta ugy, hogy inkabb setaljon a gyerek 1 oraval tobbet naponta, mintsem a csabai iskolab jarjon.
Most mar ezzel nincsen gond, mindketto azonosan alacsony szinvonalu.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!