|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
apaelefant
2003-05-20 16:27:45
|
2
|
| Én is kiselefántnak szólítom a párom:))))))) Jóóóó. Hol fogjuk tartani? Javaslom, hogy álljunk hozzá praktikusan a dologhoz, és először fogalmazzuk meg, hogy mikre van szükségünk? Mert ha már elefántot fogunk tartani, nem engedhetjük meg, hogy boldogtalan legyen, ugye? Hol vesszük meg? Mennyit eszik? Milyen klímára van szüksége? Először vessük fel a problémákat, és azután oldjuk meg őket. |
|
Előzmény:
 |
csupaszabo
2003-05-19 19:07:06
|
1
|
Rokon!!! Lelki rokon! Olvastad Gerald Durrelltől a "Rokonom, Rosy"-t? Szuper könyv! Én mióta elolvastam, azóta szeretnék elefántot tartani. És gyűjtök mindent, ami elefántot ábrázol: képet, falikárpitot, párnát, szobrot, gyertyát, ékszeres ládikát, füstölőtartót, szóval mindent, mindent, ami elefánt. A párom is egy hatalmas aranyos! Ja, és elefántos fülbevalót és elefántos nyakláncot hordok, és van egy olyan kis faragásom, amiben a kb. 1,5 cm magas elefánt belsejében van még 12 db egészen apró elefántfaragás, de nem lehet kiszedni belőle, nem tudom, hogy csinálták.
Tartsunk együtt elefántot! Ha még jelentkezne kb. 500 vállalkozókedvű elefántbarát, az egy főre eső havi költség nem is lenne olyan borzasztó sokk! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|