|
|
|
|
 |
Uplink
2003-05-20 16:36:11
|
45
|
Megkaptam, keresem a cimet es a nevet.
Szerintem egy ora es megy vissza a valasz. |
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-05-20 16:23:36
|
43
|
Szia Uplink!
Írtam mailt!
Padlizsán |
|
Előzmény:
 |
Uplink
2003-05-20 16:10:51
|
40
|
Ovoda:
Van harom is, vegyuk oket sorra.
A Bajcsin levo ovoda fekvesetol fogva szerencsetlen helyen van, ez mindig is eleg rossz korulmenyu ovoda volt, bar en az egyik volt vezetojet gyerekkoromtol ismerem.
A Gesztenyesen levo ovoda - ide jartam en is - az elfogadhato, csak a merete nem tulsagosan nagy.
Es van a kaotikus ovoda - no comment.
Ajanlott a Gesztenyesen levo ovoda.
Iskola:
Na ezt hogy irjam, hogy ne tunjek rasszistanak...?!?Mert nem vagyok az.
Hat van a csabai iskola, ahol a kisebbsek a tobbseg. :)Asszem ez igy jo lett.
A ligeti iskola pedig csak azoknak all nyitva, akik rendszeres templomba jarok (chaotics only). Nem csak a gyerek, de mindket szulo is. A szomszed azert nem iratta/irathatta be a gyerekeket oda, mert ok nem buzgo kaotikusok. Ezen felul a tanari kar valami olyan silany minosegu, hogy en szinte sirni tudnek. Ott ahol olyan tanarok tanitottak, mint az Ocskay hazaspar vagy Havasi Tanar ur, most batman-ek osztogatnak hetvegente matricakat.
Amikor megkapta az egyhaz az iskolat, az elso dolguk az volt, hogy korbekeritettek egy jo fallal es orokkel vedettek az iskolat. Annakelotte minden nyaron oda jarunk focizni naphosszat vagy a Hoguta kupak is ott voltak, amiot az egyhaz erosebben van jelen, azota ezek a helyek megszuntek...
Tovabbi kerdesek?!? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|