|
|
|
|
 |
FRODO
2003-05-20 16:36:22
|
46
|
A kisebbség? Semmi különös. Én még örülök is, hogy vannak, legalább láttam, hogy nem minden cigány olyan, amilyennek mondják. :)
Meg ugye, megtanultam, hogy nem kell félni tőlük.
Szóval itt azért nagyrészt rendes, munkahellyel rendelkező, gyerekeket a lehetőségeikhez mérten korrekten ellátó családok vannak. |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-05-20 16:17:27
|
41
|
Köszi a válaszokat, hát a jelen nem túl biztató...
Viszont az a terv egész jól néz ki, mindenesetre 4 évük van, hogy legyen valami pozitív változás az iskolafronton...
Ja igen... ha már a kisebbségeknél tartunk... mi a helyzet ezügyben Csabán? Tudom hogy kényes a téma, akár csak címszavaknak is örülnék, hogy mire számítsunk...:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|