|
|
|
|
 |
kukonya
2003-05-21 07:48:55
|
298
|
Az AF-t esetleg azért bántja (persze akkor a CP is) mert ha pld valami zoomra rátennék még egy polárszűrőt is, akkor az eredetileg is kicsi fényerő tovább csökken, és ha nincs elég erős megvilágítás az AF csak vadászik oda-vissza.
kukonya, akinek még soha nem volt AF gépe, és csak itt okoskodik, míg rá nem szólnak :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Bandi-T
2003-05-20 10:02:34
|
294
|
Szerintem viszont ez csak pletyka.
Szerintem az LP csak a fénymérést zavarja meg, és csak polarizációs taggal elosztott fényből történő fénymérésnél.
De persze én a fotózáshoz nem értek, gyakorlati tapasztalatom nincs, csak elméleti fejtegetéseket végzek. |
|
Előzmény:
 |
kukonya
2003-05-20 08:33:13
|
293
|
| A legenda arról is szól, hogy az AF-szal sincs jó barátságban a LP. Ezt nem próbáltam. Nincs is mivel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|