Keresés

Részletes keresés

kukonya Creative Commons License 2003-05-21 07:48:55 298
Az AF-t esetleg azért bántja (persze akkor a CP is) mert ha pld valami zoomra rátennék még egy polárszűrőt is, akkor az eredetileg is kicsi fényerő tovább csökken, és ha nincs elég erős megvilágítás az AF csak vadászik oda-vissza.
kukonya, akinek még soha nem volt AF gépe, és csak itt okoskodik, míg rá nem szólnak :-)
A hozzászólás:
Bandi-T Creative Commons License 2003-05-20 10:02:34 294
Szerintem viszont ez csak pletyka.

Szerintem az LP csak a fénymérést zavarja meg, és csak polarizációs taggal elosztott fényből történő fénymérésnél.

De persze én a fotózáshoz nem értek, gyakorlati tapasztalatom nincs, csak elméleti fejtegetéseket végzek.

Előzmény:
kukonya Creative Commons License 2003-05-20 08:33:13 293
A legenda arról is szól, hogy az AF-szal sincs jó barátságban a LP. Ezt nem próbáltam. Nincs is mivel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!