|
|
|
|
 |
MekGyver
2003-05-20 16:03:56
|
296
|
| o0-0o: Kár érte. Azért kösz. |
|
A hozzászólás:
 |
o0-0o
2003-05-19 21:25:16
|
292
|
közben megtaláltam:
http://www.dpreview.com/reviews/specs/Minolta/minolta_2330.asp
Minolta DiMAGE 2330-ra elvileg nem lehet semmit tenni még adapterrel sem. |
|
Előzmény:
 |
MekGyver
2003-05-19 20:02:31
|
290
|
Na akkor mégegyszer.
Van egy alap Minolta Dimage gépem. Kíváncsi lennék rá, hogy ha szűrőt vagy bármit akarok venni, akkor mit kell keresni (ugyanolyan méret, gyártó, stb) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|