|
|
|
|
 |
o0-0o
2003-05-19 21:25:16
|
292
|
közben megtaláltam:
http://www.dpreview.com/reviews/specs/Minolta/minolta_2330.asp
Minolta DiMAGE 2330-ra elvileg nem lehet semmit tenni még adapterrel sem. |
|
 |
o0-0o
2003-05-19 20:39:45
|
291
|
Minolta Dimage mi? Van egy halom típus...
http://dpreview.com/reviews/specs/Minolta/ |
|
A hozzászólás:
 |
MekGyver
2003-05-19 20:02:31
|
290
|
Na akkor mégegyszer.
Van egy alap Minolta Dimage gépem. Kíváncsi lennék rá, hogy ha szűrőt vagy bármit akarok venni, akkor mit kell keresni (ugyanolyan méret, gyártó, stb) |
|
Előzmény:
 |
F707
2003-05-19 18:05:49
|
289
|
Nem okozhat galibát (leszámítva a minőségét).
Sokan védelmi szempontok miatt használják folyamatosan.
Uv, az Uv, akár digital akár nem.
Lehet, de szvsz felesleges, és vignettálhat is.
Én azt mondom, hogy szűrőt, csak akkor, ha van rá ok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|