Keresés

Részletes keresés

o0-0o Creative Commons License 2003-05-19 21:25:16 292
közben megtaláltam:
http://www.dpreview.com/reviews/specs/Minolta/minolta_2330.asp

Minolta DiMAGE 2330-ra elvileg nem lehet semmit tenni még adapterrel sem.

o0-0o Creative Commons License 2003-05-19 20:39:45 291
Minolta Dimage mi? Van egy halom típus...
http://dpreview.com/reviews/specs/Minolta/
A hozzászólás:
MekGyver Creative Commons License 2003-05-19 20:02:31 290
Na akkor mégegyszer.
Van egy alap Minolta Dimage gépem. Kíváncsi lennék rá, hogy ha szűrőt vagy bármit akarok venni, akkor mit kell keresni (ugyanolyan méret, gyártó, stb)
Előzmény:
F707 Creative Commons License 2003-05-19 18:05:49 289
Nem okozhat galibát (leszámítva a minőségét).
Sokan védelmi szempontok miatt használják folyamatosan.
Uv, az Uv, akár digital akár nem.
Lehet, de szvsz felesleges, és vignettálhat is.

Én azt mondom, hogy szűrőt, csak akkor, ha van rá ok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!