|
|
|
|
 |
MekGyver
2003-05-19 20:02:31
|
290
|
Na akkor mégegyszer.
Van egy alap Minolta Dimage gépem. Kíváncsi lennék rá, hogy ha szűrőt vagy bármit akarok venni, akkor mit kell keresni (ugyanolyan méret, gyártó, stb) |
|
A hozzászólás:
 |
F707
2003-05-19 18:05:49
|
289
|
Nem okozhat galibát (leszámítva a minőségét).
Sokan védelmi szempontok miatt használják folyamatosan.
Uv, az Uv, akár digital akár nem.
Lehet, de szvsz felesleges, és vignettálhat is.
Én azt mondom, hogy szűrőt, csak akkor, ha van rá ok! |
|
Előzmény:
 |
atti73
2003-05-19 10:51:54
|
287
|
Sziasztok!
Lenne pár "buta" kérdésem:
Ha az UV szürö folyamatosan a gépen van, okozhat-e valami galibát, illetve számít-e, hogy milyen az UV szuro? (lattam olyat amire ra volt irva, hogy digital, meg olyat is amire nem)
Lehet-e Uv es polar szüröt együtt használni??
Köszi!
Atti |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|