Keresés

Részletes keresés

MekGyver Creative Commons License 2003-05-19 20:02:31 290
Na akkor mégegyszer.
Van egy alap Minolta Dimage gépem. Kíváncsi lennék rá, hogy ha szűrőt vagy bármit akarok venni, akkor mit kell keresni (ugyanolyan méret, gyártó, stb)
A hozzászólás:
F707 Creative Commons License 2003-05-19 18:05:49 289
Nem okozhat galibát (leszámítva a minőségét).
Sokan védelmi szempontok miatt használják folyamatosan.
Uv, az Uv, akár digital akár nem.
Lehet, de szvsz felesleges, és vignettálhat is.

Én azt mondom, hogy szűrőt, csak akkor, ha van rá ok!

Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2003-05-19 10:51:54 287
Sziasztok!

Lenne pár "buta" kérdésem:
Ha az UV szürö folyamatosan a gépen van, okozhat-e valami galibát, illetve számít-e, hogy milyen az UV szuro? (lattam olyat amire ra volt irva, hogy digital, meg olyat is amire nem)
Lehet-e Uv es polar szüröt együtt használni??

Köszi!
Atti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!