Keresés

Részletes keresés

F707 Creative Commons License 2003-05-19 18:05:49 289
Nem okozhat galibát (leszámítva a minőségét).
Sokan védelmi szempontok miatt használják folyamatosan.
Uv, az Uv, akár digital akár nem.
Lehet, de szvsz felesleges, és vignettálhat is.

Én azt mondom, hogy szűrőt, csak akkor, ha van rá ok!

A hozzászólás:
atti73 Creative Commons License 2003-05-19 10:51:54 287
Sziasztok!

Lenne pár "buta" kérdésem:
Ha az UV szürö folyamatosan a gépen van, okozhat-e valami galibát, illetve számít-e, hogy milyen az UV szuro? (lattam olyat amire ra volt irva, hogy digital, meg olyat is amire nem)
Lehet-e Uv es polar szüröt együtt használni??

Köszi!
Atti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!