Keresés

Részletes keresés

kukonya Creative Commons License 2003-05-20 08:33:13 293
A legenda arról is szól, hogy az AF-szal sincs jó barátságban a LP. Ezt nem próbáltam. Nincs is mivel.
A hozzászólás:
kukonya Creative Commons License 2003-05-19 08:21:50 286
Erről már hallottam, és ki is próbáltam. Homogén, nem fénylő felületre mérve 1/3-1/2 fényértékkel mér mást a fénymérő a szűrő forgatásakor. Ennyi pontatlansága van a fénymérőnek önmagában is, és akkor még nem számoltam hozzá azt, hogy a záridők is csak nagyjából annyik, amennyik. Summa (erre jutottam, azaz VÉLEMÉNY következik): negatívnál semmi jelentősége sincs, hogy CP, vagy LP, diánál van egy kicsi, de nekem még nem lett emiatt rossz egy képem sem (más miatt lett :-(
Előzmény:
Koen_brader Creative Commons License 2003-05-17 19:03:38 283
Azert kerdeztem, mert a linearis polar nem jo a TTL fenyszurovel rendelkezo kamerakon. En nem ismerem a Praktikat, tehat ne tudom hogy annak CP vagy LP kell

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!