Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
orkánviktor Creative Commons License 2003-05-19 02:07:16 145
És ki vonta kétségbe Egerszegi (meg Eperjes)eredményeit?
Azenkívül ki sunyizott téged? Én a magánvéleményemet írtam le. Lehet vele vitatkozni.
De csak kultúráltan, amire te sajnos nem vagy alkalmas ezek szerint.
Amiért pedig a véleményemet megfogalmaztam az az, hogy qrvára unom, hogy mindent átleng a politika, és nem úgy kívánok nézni egy sporteseményt, hogy ott épp egy fideszes vagy mszp-s úszik/fut/lő/dob...-e!
Ez NEM egy sportműsor témája.
Előzmény:
balatonpart Creative Commons License 2003-05-16 18:04:45 110
Miközben Egerszegi Krisztina az olimpiákon elért kitűnő eredményeivel sokat tett szép hazánkért, addig az ilyen sunyi és aljas hozzászólók, mint te, pont arról tesznek tanúbizonyságot, hogy sokat kell még azért tenni, hogy normálisan gondolkodó és viselkedő emberekké nevelődjenek egyesek.
Az pedig. hogy valaki az egyik politikai oldalon érzi fontosnak magát, hozzátartozik a demokráciához és a szabad vélemény kifejtéséhez.
Hogy ez pont egy sportműsor keretében jelentkezik, annak az az oka, hogy Egerszegi sportoló.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!